دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر

تبلیغات

دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر

کد خبر: 251191تاریخ انتشار : ۱۱:۰۳:۰۴ - جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

دختر روسی به دلیل مهارت زیاد در طراحی و جوشکاری با فلزات به «ملکه جوشکاری» شهرت یافت.

باشگاه خبرنگاران جوان: هر چند جوشکاری حرفه‌ای سخت و خشن و اغلب مردانه است، اما الکساندر ایولوا دختر جوان اهل روسیه با ظرافت زنانه خود تصویری از زیبایی و ظرافت در ذهن‌ها ساخت. خلاقیت و مهارت او در لحیم فلزات و تولید وسایل بسیار زیبا و شگفت انگیز باعث شد تا به ملکه جوشکاری شهرت یابد.

مادر الکساندر یک آشپز حرفه‌ای است؛ او همیشه به دخترش توصیه می‌کرد که هنر او را ادامه ندهد، چون بسیار سخت است. جالب اینجاست که الکساندر به نصیحت مادرش گوش داد و جوشکاری را انتخاب کرد!

هنر و طراحی او به قدری زیباست که خیلی‌ها آن را باور ندارند و می‌گویند که ممکن نیست یک زن به تنهایی چنین آثاری را خلق کند. با همه مشکلات، الکساندر تصمیم دارد به کارش ادامه دهد، هر چند پول خوبی از این مهارتش در نمی‌اورد.

در زیر نمونه‌هایی از کار‌های هنری «ملکه جوشکاری» را مشاهده کنید:

www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر www.dustaan.com دختری که به «ملکه جوشکاری» شهرت یافته است! +تصاویر

پربیننده ترین مطالب روز

https://www.dustaan.com/?p=251191

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار