تبلیغات

دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس

کد خبر: 222146تاریخ انتشار : ۱۵:۳۲:۱۶ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

پدر و پسری که در تهران آدم‌خواری کرده اند هولناک‌ترین پرونده را رقم زدند و بقیه جسد خورده شده هنوز پیدا نشده است.

روزنامه خراسان:پدر و پسری که در تهران آدم‌خواری کرده اند هولناک‌ترین پرونده را رقم زدند و بقیه جسد خورده شده هنوز پیدا نشده است.

۱۱ فروردین ماه سال گذشته دختر جوانی از راز عجیب ناپدید شدن مادربزرگش پرده برداشت.

این دختر به قاضی گفت: روز گذشته هر چه با خانه مادربزرگم تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود و همین باعث نگرانی ام شد تا به خانه وی در غرب تهران بروم و زمانی که وارد خانه قدیمی شدم پدر و پسر آشنایی که به خاطر تنها بودن مادربزرگ با هم زندگی می‌کردند ادعا کردند که روز گذشته مادربزرگم از خانه خارج شده و در این مدت فکر می‌کردند او به خانه ما آمده است.

بدین ترتیب، پلیس برای دستگیری دو همخانه مادر بزرگ وارد عمل شد.

www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس

پدر و پسر که داماد و نوه پیرزن هستند پس از دستگیری هدف تحقیق قرار گرفتند و پدر میان سال به ماموران گفت: زن ۸۵ ساله برای خرید از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت و در نبودش فکر می‌کردیم به خانه دخترانش رفته باشد که نوه دختری اش به خانه آمد و پیگیر احوال مادربزرگش شد.

این ادعا در حالی بود که پسر جوان در اعترافاتش سناریوی عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد و گفت: سال هاست که شیشه‌ای هستم و بیشتر اوقات در حالت عادی نیستم.

وی گفت: به خاطر اعتیاد م. به شیشه صدایی درگوشم زمزمه می‌کرد که پیرزن تنها را به قتل برسانم روز حادثه در خانه تنها بودم که آن صدا مرا از خواب بیدار کرد و به کشتن پیرزن اقدام کردم و پس از مثله کردنش با گوشت او غذا درست کردم و سفره غذا را آماده کرده بودم که پدرم سر رسید و او بدون این که از ماجرا خبر داشته باشد همراه من شروع به خوردن غذا کرد.

بر اساس این گزارش، پدر این پسر که با شنیدن ادعای پسرش شوکه شده بود در ادامه به ماموران گفت: پسرم شیشه‌ای است و این ادعاهایش دروغ است و هیچ کدام از ما اطلاعی از سرنوشت پیرزن تنها نداریم.

بازپرس سهرابی در این مرحله با توجه به وضعیت خاص جوان شیشه‌ای دستور داد تا وی برای مدتی در بیمارستان روحی و روانی تحت نظر قرار گیرد تا راز ناپدید شدن مادربزرگ فاش شود.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که پس از گذشت سه ماه پدر میان سال که در این مدت در بازداشت پلیس بود سکوتش را شکست و افشاگری کرد.

وی به ماموران گفت: آخرین روز‌های سال گذشته بود که پیرزن تنها تصادف کرد و لگنش شکست و پس از درمان به خانه آمد، اما به خاطر سن زیادش همیشه در خانه بود تا این که یک روز وقتی به خانه رفتم دیدم او دیگر زنده نیست.

شرایط بدی داشتیم و بی پولی آزارمان می‌داد، به همین دلیل، چون پولی برای برگزاری مراسم کفن و دفن او نداشتیم با کمک پسرم جسد پیرزن را داخل نایلون بزرگی بسته بندی کردیم و سپس او را داخل سطل زباله‌ای رها کردیم و دیگر نمی‌دانیم جسدش را به کجا انتقال دادند و در این مدت به خاطر ترس از این که مرگ او را به گردن ما بیندازند سکوت کرده بودم.

بنا بر این گزارش، با توجه به عجیب بودن این پرونده تحقیقات ویژه‌ای صورت گرفت و به زودی قرار مجرمیت صادر خواهد شد.

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائض پور +عکس ها و بیوگرافی www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس تصاویری زیبا از جشن تولد 50 سالگی مهران مدیری +بیوگرافی www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس بیوگرافی و عکس های کتایون ریاحی در کنار همسر و پسرش www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس تیپ متفات آزاده و امید اسماعیل خانی در خارج از کشور! +عکس www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس بیوگرافی و عکس های جدید سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «662» www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس گفتگو با معصومه ۲۶ ساله که خواستگارش شب عید به صورتش اسید پاشید www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس ازدواج محمودرضا قدیریان مجری و بازیگر تلویزیون با فرشته آلوسی +تصاویر www.dustaan.com دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت +تصاویر

مطالب مشابه

عکس- پدر و پسر آدمخوار در دادسرای تهران!عکس- پدر و پسر آدمخوار در دادسرای تهران!دستگیری پسری که مدعی خوردن یک پیرزن استدستگیری پسری که مدعی خوردن یک پیرزن استسرنخ تازه از جسد خونین زن تنها در اتاق خوابسرنخ تازه از جسد خونین زن تنها در اتاق خوابخودکشی مرد ۴۸ ساله در حمام خانه اشخودکشی مرد ۴۸ ساله در حمام خانه اشترفند جالب زن ۸۸ ساله برای فرار از ازار و اذیت دزدترفند جالب زن ۸۸ ساله برای فرار از ازار و اذیت دزدوقتی شوهرم آمد من و علی در خانه تنها بودیموقتی شوهرم آمد من و علی در خانه تنها بودیمتعرض 5 مرد شیطان صفت به دختر نوجوان، مقابل چشمان همسرشتعرض 5 مرد شیطان صفت به دختر نوجوان، مقابل چشمان همسرشقتل زن تنها به‌ خاطر سرقت گردنبند طلاقتل زن تنها به‌ خاطر سرقت گردنبند طلانجات زن از توطئه مرد شیشه ای توسط همسایه هانجات زن از توطئه مرد شیشه ای توسط همسایه ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار